Пра нас у Інтэрнэце.

FB TW YT PN
Ф

утбольныя фанаты і гульцы, якія робяць стаўкі, гэтым летам песцяцца мноствам спаборніцтваў высокага ўзроўню.На жаночым чэмпіянаце свету пачаўся не толькі этап плэй-оф, але і Кубак Амерыкі, Залаты кубак і Кубак афрыканскіх нацый цяпер у самым разгары.За межамі жаночага чэмпіянату свету Копа Амерыка прыцягвае да сябе найбольшую ўвагу.І да гэтага часу фаварыт перадсезоннай турніру Бразілія не выяўляла ніякіх прыкмет таго, што яны не падвядуць сваіх чаканняў, а William Hill уключыў гаспадароў у спіс годных прэтэндэнтаў на тытул.Бразілія прайшла свой групавы этап, атрымаўшы дзве перамогі і згуляўшы ўнічыю з Венесуэлай, каб узначаліць групу А і лёгка выйсці ў чвэрцьфінал.Венесуэла таксама заняла другое месца, у той час як Перу прыйдзецца пачакаць і паглядзець, ці хопіць яе чатырох ачкоў, каб прайсці далей.Двум іншым групам яшчэ трэба будзе згуляць у адзін раўнд.І ў той час як Чылі і Уругвай ўтрымалі лідарства ў групе С, ўзрушэнне ад турніру можа адбыцца з групы Ў, дзе Аргенціна – калі – то другая кандыдатура на перамогу ў турніры-у цяперашні час займае апошняе месца.Чакаецца, што Аргенціна ўсё яшчэ абыграе запрошанага госця Катара ў сваім фінальным матчы, вынік, які гарантаваў бы ёй выхад у чвэрцьфінал.Але шкоду быў нанесены, так як Аргенціна ўпала да 8/1, каб выйграць Кубак Амерыкі 2019 года.І нават нічыя ў іх фінальным матчы, хутчэй за ўсё, не дазволіць ім выйсці ў плэй-оф, што было б сапраўды шакавальным вынікам гульнявыя аўтаматы без ліхаманкі. "Мы павінны думаць пазітыўна і захоўваць упэўненасць", - сказаў Ліянэль Месі журналістам пасля нічыёй Аргенціны з Парагваем мод эпохі слотаў апк 1.54.0. "Было б вар'яцтвам, калі б мы не змаглі прасунуцца з групавога этапу" код бездепозитного ваўчара казіно gold cherry. Грунтуючыся на сваіх моцных выніках на дадзены момант у групавой гульні, Уругвай (9/2), Калумбія (6/1) і Чылі (8/1) уваходзяць у лік галоўных прэтэндэнтаў, якія, як чакаецца, кінуць выклік Бразіліі за тытул Copa America.Тым часам каманды Паўночнай і Цэнтральнай Амерыкі сустракаюцца ў Залатым кубку КОНКАКАФ.І, як і большасць гадоў, ёсць толькі два фаварыта: Мексіка (нават грошы, па дадзеных букмекерскай канторы Betway) і Злучаныя Штаты (7/4), якія аб'ядналіся, каб выйграць усе, акрамя аднаго выпуску турніру.Мексіка заняла першае месца і захавала гэтую пазіцыю, пачаўшы з перамогі з лікам 7: 0 над Кубай і перамогай 3-1 над Канадай.Але Злучаныя Штаты таксама паказалі, што тут трэба гуляць: амерыканцы маглі б выглядаць лепш пры перамозе над Гаянай з лікам 4: 0, але былі абсалютна ўпэўненыя ў разгроме Трынідада і Табага з лікам 6: 0, той жа краіны, якая абыграла ЗША, каб не дапусціць іх да чэмпіянату свету 2018 года.Самая вялікая дата ў футболе гэтым летам, несумненна, 7 ліпеня казіно gold cherry бездепозитные коды. Жаночы чэмпіянат свету, Кубак Амерыкі і Залаты кубак-усе яны праходзяць у фінал у гэтую дату, падаючы заўзятарам і гульцам рэдкі патройны лідэр чэмпіянату.Для гульцоў, якія хочуць зазірнуць за межы Амерыкі, Кубак афрыканскіх нацый прапануе яшчэ адзін набор гульняў з камандамі, якія могуць быць не так знаёмыя звычайным футбольным фанатам.Турнір толькі пачаўся ў пятніцу, а гаспадары – і фаварыты – Егіпет ўжо выйшлі на поле з лікам 1: 0 над Зімбабвэ.Лідэрства зорнага нападаючага Мо Салаха робіць Егіпет (10/3) відавочным лепшым выбарам для перамогі ў чэмпіянаце, але звычайным падазраваным у афрыканскім футболе будзе што сказаць у турніры з 24 каманд.Сенегал (8/2), Нігерыя (13/2), Гана (7/1) і Кот-Д'івуар (9/1) уваходзяць у лік краін, якія плануюць падняць трафей пасля фіналу ў Каіры 19 ліпеня. бясплатныя спіны ў казіно gold cherry без дэпазіту.